نحوه انتخاب پاور بانک

نحوه انتخاب پاور بانک

پاور بانک ها (شارژرهای قابل حمل) طی چند سال گذشته با گسترش همه گیر شدن تلفن‌های هوشمند، محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. برای یک جهان در حال مسافرت، اطمینان از اینکه دستگاه‌های شما در طول یک روز استفاده مداوم شارژ می‌شوند، ضروری است. اگر می دانید باید به دنبال چه مشخصاتی باشید، تحقیق خود را انجام دهید و تمام زنگ‌ها و سوت‌های صحیح را دریافت کنید، می‌توانید مناسب خود را انتخاب کرده و دستگاه‌های خود را تا زمانی که می‌خواهید شارژ کنید!

روش اول

 

در حال جستجو برای مشخصات مناسب

انتخاب پاور بانک مناسب

جستجوی خود را بر اساس ظرفیت شارژ فیلتر کنید. هنگام انتخاب پاور بانک، باید توجه ویژه‌ای به ظرفیت شارژ آن داشته باشید که در میلی آمپر ساعت (میلی آمپر ساعت) اندازه گیری می‌شود. اگر قصد دارید فقط از پاور بانک خود برای شارژ تلفن خود استفاده کنید، ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت یا کمتر کافی است. اگر قصد شارژ دستگاه‌های بزرگ‌تر مانند رایانه لوحی را دارید یا می‌خواهید بدون شارژ مجدد پاور بانک چندین بار تلفن خود را شارژ کنید، به چیزی بیش از ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت نیاز دارید.

یک پاور بانک با ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت یا بیشتر می‌تواند بدون شارژ مجدد تلفن را تا ۴ بار شارژ کند و می‌تواند بدون شارژ مجدد یک تبلت را تا ۲٫۵ برابر شارژ کند.

با جستجوی آنلاین می توانید راهنماهایی برای انتخاب ظرفیت مناسب پاور بانک برای دستگاه خود پیدا کنید.

پاور بانک قابل حمل

به دنبال پاور بانک‌های قابل حمل باشید. قابلیت حمل و نقل یک پاور بانک با ظرفیت شارژ آن ارتباط مستقیم دارد. هرچه میلی آمپر ساعت بیشتر باشد، پاور بانک از نظر فیزیکی بزرگ‌تر خواهد بود و بنابراین از قابلیت حمل کمتر برخوردار است. لیست فروش پاور بانک را برای کسب اطلاعات در مورد ابعاد فیزیکی آن بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا ظرفیت شارژ آن ارزش مقابله با اندازه آن را دارد.

ابعاد iQunix MiniPower، به عنوان مثال، ۴ اینچ (۱۰ سانتی متر) در ۰٫۹ اینچ (۲٫۳ سانتی متر) در ۰٫۹ اینچ (۲٫۳ سانتی متر) است، اما تنها دارای ظرفیت ۳۳۵۰ میلی آمپر ساعت است.

از طرف دیگر، ظرفیت شارژ Anker PowerCore II 20000 20000 میلی آمپر ساعت و ابعاد ۶٫۷ اینچ (۱۷ سانتی متر) در ۲٫۵ اینچ (۶٫۴ سانتی متر) در ۰٫۸ اینچ (۲٫۰ سانتی متر) است.

پاور بانک با خروجی بالا

پاور بانک‌های دارای خروجی و ورودی شارژ بالا را پیدا کنید. اکثر پاور بانک‌ها با خروجی ۱ آمپر (A) یا ۲٫۱ A یا هر دو عرضه می‌شوند. خروجی ۱ A معمولاً برای تلفن کافی است، در حالی که ۲٫۱ A برای تبلت مناسب‌تر است. پاور بانک‌های لپ تاپ معمولاً دارای خروجی ۳ A هستند. محدوده ورودی از ۱ A تا ۲٫۴ A

هرچه آمپرهای خروجی بیشتر باشد، سرعت شارژ دستگاه شما بیشتر می شود. هرچه آمپر ورودی بیشتر باشد، پاور بانک شما سریع تر شارژ می شود.

روش دوم

یافتن یک پاور بانک با کیفیت خوب

مارک های مختلف پاور بانک

بررسی مارک های مختلف را به صورت آنلاین بخوانید. برای بررسی مارک های مختلف پاور بانک به صورت آنلاین جستجو کنید تا بفهمید کدام یک از بهترین شهرت ها را برای ساخت محصولات با کیفیت دارند. بسیاری از مجلات و وب سایت های فن آوری آنلاین سالانه محصولاتی مانند پاور بانک را خراب می کنند، بنابراین بهتر است شروع به جستجو در آنجا کنید.

به عنوان مثال پاور بانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر Proone مدل PB08 با قیمت ۵۴۰ هزار تومان یک پاور بانک سبک و قابل حمل می باشد.

مارک مورد علاقه ی پاور بانک

وقتی مارک مورد علاقه خود را پیدا کردید، برای مدل های خاص بررسی کنید. هنگامی که مارک معتبری پیدا کردید، به بررسی مدل های خاص پاور بانک هایی که این برند ایجاد می کند، بپردازید. به ویژه به مواردی که بررسی درباره دوام پاور بانک ها، گواهینامه های ایمنی آن و استفاده یا عدم استفاده از باتری تعمیر شده، توجه کنید.

باتری مرمت شده تا این حد دوام نخواهد آورد و به طور بالقوه می تواند ایمن نباشد.

محدوده قیمت پاور بانک

در محدوده قیمت خود به دنبال پاور بانک باشید. هرچه کیفیت پاور بانک بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. به دنبال پاور بانک‌های متناسب با نیازهای مالی خود باشید. بسیاری از وب سایت‌های فناوری بر اساس تلاقی کیفیت و هزینه محصولات، بررسی محصولات را ارسال می‌کنند. جستجوی این بررسی‌ها به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که چقدر مایلید در هر یک از آنها مصالحه کنید.

برای مثال پاور بانک ۱۰۰۰۰ میلی آمپر Proone مدل PM22 با قیمت ۳۷۰ هزار تومان یک پاور بانک مقرون به صرفه و سبک می‌باشد.

روش سوم

دریافت همه موارد اضافی مناسب

تعداد پورت های پاور بانک

ببینید پاور بانک چند پورت شارژ USB دارد. به دنبال یک پاور بانک باشید که حداقل ۲ پورت شارژ USB روی آن باشد. به این ترتیب می‌توانید تلفن و دستگاه دیگری را همزمان شارژ کنید. معمولاً درگاه‌های شارژ یک پاور بانک دارای خروجی شارژ متفاوتی هستند، بنابراین می‌توانید دستگاه‌های بزرگ‌تر را با همان سرعت دستگاه‌های کوچک‌تر شارژ کنید.

به یاد داشته باشید که شارژ کردن چندین دستگاه در پاور بانک شما به این معنی است که شما نیاز به شارژ بیشتر دارید.

کابل های پتور بانک

اطمینان حاصل کنید که پاور بانک دارای کابل‌های لازم است. پاور بانک شما حداقل باید با کابل همراه باشد تا خود پاور بانک را شارژ کند. با این حال، در حالت ایده آل، باید از کابل‌های USB برای استفاده در دستگاه‌های شما نیز استفاده شود. در صورت عدم انجام این کار، ممکن است لازم باشد کابل‌هایی را جداگانه خریداری کنید، که باید این هزینه را برای هزینه پاور بانک خود در نظر بگیرید.

در حالت ایده آل، شما باید به دنبال پاور بانکی باشید که با استفاده از همان نوع کابل دستگاه (های) شما شارژ شود. به این ترتیب، شما فقط به یک کابل برای هر دو نیاز دارید.

LٍِED پاور بانک

یک پاور بانک با نشانگر LED انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که پاور بانکی که انتخاب کرده‌اید دارای نشانگر LED است که به شما اجازه می‌دهد تا زمان شارژ شدن و کمبود برق را مطلع کنید. اگر پاور بانک شما دارای نشانگر LED نیست، برای تعیین زمان نیاز به شارژ مجدد باید به قضاوت و حدس و گمان خود اعتماد کنید، که می‌تواند درد واقعی هنگام حرکت و نیاز به شارژ دستگاه‌های شما باشد.

همچنین بررسی‌های مربوط به پاور بانک را جستجو کنید تا ببینید آیا کسی به میزان عملکرد LED اشاره کرده است یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید