نحوه ی انتخاب هدفون های بلوتوثی

نحوه ی انتخاب هدفون های بلوتوثی

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شما باید هدفون‌های بی سیم بلوتوث را انتخاب کنید یا هدفون‌های سیم دار استاندارد ، به اولویت شخصی بستگی دارد. مانند همه موارد، هر دو گزینه موافق و مخالف هستند، اما ممکن است دریابید که گزینه بلوتوث مشخصات مطلوبی برای نیازهای روزمره شما دارد.

روش اول

انتخاب نوع هدفون بلوتوث مورد نیاز

هدفون بلوتوث را برای اتصال بی سیم انتخاب کنید. هدفون‌های بلوتوثی بی سیم بودن این مزیت را دارند که حمل آنها را بسیار راحت‌تر می‌کند. در حالی که استفاده از بی سیم به معنای دست و پا زدن کمتر با کابل‌ها و سیم‌ها است، هدفون‌های بلوتوث باید به طور منظم شارژ شوند. بعلاوه، اگر توجه به دوام باتری را فراموش کرده باشید، در اواسط استفاده ممکن است تمام شود که ناامیدکننده است، بنابراین در مورد اینکه کجا و چه وقت از آنها استفاده می‌کنید برای اطلاع تصمیم خود فکر کنید.

اگر تمام روز بیرون کار می‌کنید و می‌خواهید در این بین به موسیقی گوش دهید، به زمان مکالمه / موسیقی برچسب زده شده روی هدفون بلوتوث دقت کنید تا اطمینان حاصل کنید که تا زمانی که لازم دارید دوام خواهد داشت.

با استفاده از هدفون بلوتوث باتری دستگاهی که به آن متصل است نیز تخلیه می‌شود، بنابراین به یاد داشته باشید که در مورد عمر باتری تلفن هوشمند خود نیز فکر کنید.

هدفونی تهیه کنید که بتواند بین سیم و بی سیم جابجا شود. اگر می‌خواهید از مشکل نگه داشتن عمر باتری جلوگیری کنید ، بعضی از هدفون‌های بلوتوث این امکان را دارند که سیم را به آن متصل کنند. اگر ترجیح می‌دهید این آزادی را داشته باشید، به دنبال مدل‌هایی باشید که هر دو را ارائه دهند.

برای استفاده سریع و آسان، انواع گوش سبک‌تر را انتخاب کنید. تفاوت کمی بین هدفون‌های بلوتوث و هدفون‌های بلوتوث وجود دارد. هدفون‌ها مستقیماً در گوش شما قرار می‌گیرند و تقریباً هیچ وزنی ندارند. اگر خیلی راحت می‌خواهید بلند شوید و بیرون بروید، اینها عالی هستند. با این وجود به دلیل عدم توانایی سر و صدا کردن در خارج، هدفون آنها عموماً از کیفیت پایین‌تری نسبت به هدفون‌های بالای گوش برخوردار است.
این تصمیم باید بر اساس این باشد که آیا شما به تحرک نیاز دارید یا خیر و اگر فکر می‌کنید ارزش مصالحه را دارد.

هدفون‌هایی را از گوش خود تهیه کنید تا صدای با بالاترین کیفیت را داشته باشید. هدفون بالای گوش به دلیل داشتن فناوری بزرگ‌تر و بهتر، صدای برتری بیشتری نسبت به گوش دارد. آنها همچنین دارای کاهش سر و صدا زیادی هستند که صدای اطراف را از خارج مسدود می‌کند و در نتیجه موسیقی شما را منزوی می‌کند.

تنها اشکال عمده این است که می‌توانند سنگین و دست و پا گیر باشند.

برای تماس های تلفنی هدفون بلوتوث با میکروفون انتخاب کنید. اگر کار شما نیاز به برقراری و گرفتن تماس در طول روز را دارد ، هدفون های بلوتوثی به طور خاص برای این منظور ساخته شده اند. این موارد برای گوش دادن به موسیقی نیست بلکه بیشتر برای گفتگو با مردم و بدون نیاز به دست زدن به تلفن خود است.

این هدفون به ویژه اگر در ماشین باشید می‌تواند بسیار مفید باشد زیرا به شما امکان صحبت بدون هندزفری را می‌دهد.

هدفون‌های بلوتوثی که برای تماس‌های تلفنی طراحی شده‌اند، باتری بیشتری نیز دارند و بعضی از آنها ۱۰ ساعت زمان مکالمه را در یک نشست فراهم می‌کنند.

بخش “مشخصات” مارک هدفون را بررسی کنید تا در مورد توانایی‌های آن ایده بگیرید. ممکن است ویژگی‌های مفیدی را که فکرش را هم نکرده‌اید و ممکن است از آنها قدردانی کنید، کشف کنید. برخی از هدفون‌ها ممکن است به دلیل ویژگی دیگری که حتی به آن نیازی ندارید، هزینه بیشتری داشته باشند ، بنابراین در مشخصات جستجو کنید و تعیین کنید که آیا ارزش پول خود را دارید. انواع مختلفی از سبک‌ها و انواع مختلف وجود دارد بنابراین ارزش دیدن آنچه در دسترس است را دارد.

روش دوم

قبل از خرید به قابلیت‌های محصول مورد نظر توجه کنید

ابتدا مطمئن شوید که دستگاهی دارید که با بلوتوث سازگار است. اکثر تلفن‌های هوشمند کاملاً قادر به اتصال به هدفون‌های بلوتوث هستند، اما ارزش بررسی تنظیمات تلفن شما قبل از خرید برای هر مورد مناسب است.

به یاد داشته باشید که استفاده از بلوتوث در اطراف خانه می‌تواند بر سایر دستگاه‌ها تأثیر بگذارد. اگر قرار است هدفون بلوتوث خود را در وهله اول در خانه خود استفاده کنید، هدفون بلوتوث در واقع می‌تواند با سایر دستگاه‌های بی سیم مانند تلفن‌های خانگی بی سیم یا روتر Wi-Fi شما تداخل ایجاد کند.

اگر فکر می‌کنید این ممکن است برای شما دردسر ساز شود، یک راه حل می‌تواند جابجایی روتر در نزدیکی رایانه شما باشد.

اگر مرتباً از آنها استفاده می‌کنید، به فکر پرداخت کمی بیشتر برای کیفیت بهتر باشید. اگر قرار است به طور منظم از هدفون خود استفاده کنید، ممکن است بخواهید کمی بیشتر برای خرید خود هزینه کنید. این به این دلیل است که معادل بلوتوث یک هدفون سیمی قرار است هزینه بیشتری داشته باشد. اگر بی سیم رفتن برای شما یک ضرورت است، پس گرفتن کمی پول بیشتر ممکن است یک انتخاب منطقی باشد، مخصوصاً اگر می‌خواهید کیفیت صدای بالا را حفظ کنید.

برای ساده سازی تنظیمات بازی خود از هدفون‌های بلوتوث استفاده کنید. اگر قصد خرید هدفون برای بازی را دارید، اگر می‌خواهید از قابلیت کارایی بالایی برخوردار باشید، بلوتوث یک شرط مطمئن است. برخی از هدفون‌های بلوتوث برای راحتی کار در دستگاه‌ها با کنسول‌های بازی سازگار هستند. در این موارد اغلب میکروفون متصل می‌شود تا به شما امکان گپ صوتی را نیز بدهد.

اگر هنگام تمرین به موسیقی گوش می‌دهید، بلوتوث را انتخاب کنید. چه به باشگاه بروید و چه برای دویدن در خارج از منزل، هدفون‌های بلوتوث با انواع earbud واقعاً می‌توانند به شما فضای لازم برای ورزش را کمک کنند. سیم‌ها می‌توانند درهم و برهم شوند و دلیل خوبی برای انتخاب بلوتوث برای جلوگیری از دردسر است.

این امر در مورد سفرهای عمومی نیز صدق می‌کند. سیم کمتر به معنی شلوغی کمتر است. اما توجه به دوام باتری را فراموش نکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید